pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Univerzita na vlnách rozhlasu

Univerzita na vlnách rozhlasu

Mikrofon_efstudio.jpg
TUL On air. Autor: Andi mueller 77 (Wikimedia Commons)

Děkan Jan Picek a postdok Leoš Kukačka hovoří tento týden v pořadu Host stanice Český rozhlas Liberec. Pozvání k rozhovoru dostal také rektor Miroslav Brzezina.

Děkan Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL Jan Picek hovořil o fakultě a vzdělávání pedagogů v pořadu Ivety Kalátové včera dopoledne. Rozhovor si můžete poslechnout z audioarchivu pořadu zde.

Leoš Kukačka, čerstvý absolvent doktorského studia Fakulty mechatroniky, informatiky a mezioborových studií TUL a francouzské UPS Toulouse, bude hostem pořadu tento čtvrtek. Hovořit bude o jevu zvaném flikr, který produkují také LED svítidla a který může mít neblahé zdravotní dopady. Psali jsme o tom zde.

Půlhodinový pořad Host Dopoledne pod Ještědem s živým rozhovorem s naším mladým vědcem začíná na vlnách Českého rozhlasu Liberec ve čtvrtek 22. března v 10.20 hodin.

V dubnu bude hostem Českého rozhlasu rektor TUL Miroslav Brzezina.

-pir-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání