sobota 19. září 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Fakulta strojní > Zemřel pan docent František Manlig

Zemřel pan docent František Manlig

Zemřel pan docent František Manlig
Pan docent František Manlig
Katedra výrobních systémů a automatizace Fakulty strojní TUL s hlubokou lítostí oznamuje, že dne 24. září 2017 zemřel  ve věku 53 let náš kolega a přítel pan Doc. Dr. Ing. František Manlig. Na katedře výrobních systémů a později katedře výrobních systémů a automatizace působil více než 28 let.

Pan docent Manlig spojil svoji profesní a odbornou dráhu s Fakultou strojní Technické Univerzity v Liberci. Jeho odbornou oblastí byla výrobní logistika a počítačová simulace výrobních systémů. Pracoval v oblasti výrobních systémů a výrobních procesů, zabýval se projektováním a komplexní optimalizací agilních, udržitelných systémů. Propagoval projektově orientovanou výuku na univerzitě. Byl garantem oboru výrobní systémy a procesy, člen oborových rad doktorských studijních programů na TUL a Strojní fakultě Západočeské univerzity v Plzni, pracoval jako člen zkušebních komisí, byl členem České společnosti pro operační výzkum a členem řady programových a vědeckých výborů konferencí. V letech 1999 až 2008 se angažoval v Akademickém koordinačním centru Euroregionu Nisa v sekci strojírenství.

Byl školitelem doktorandů, úspěšně a bezpečně  dovedl několik studentů k titulu PhD. 

Především však to byl přátelský a spolehlivý kolega, na kterého nelze zapomenout.
 
Čest jeho památce!
 
-red-
28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání