středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Největší mítink firem a studentů v kraji – veletrh T-Fórum

Největší mítink firem a studentů v kraji – veletrh T-Fórum

007.jpg

Více jak 50 firem se ucházelo o přízeň našich studentek a studentů napříč obory. Personalisté a zástupci firem nabízeli práci, praxi, stáž a prezentovali, čím se u nich ve firmách zabývají. Zájem podniků, ale i studentů byl enormní. V prostoru menzy a kantýny na Husově ulici to včera vřelo jako v úlu.

T-Fórum má za 24 let existence na čem stavět, organizátoři z liberecké pobočky IAESTE musí zájemce z řad firem spíše odmítat než je lákat. Takovou pověst má veletrh pracovních příležitostí, který se konal včera na Technické univerzitě v Liberci.

Asi v polovině konání T-Fóra vyhlásil tým Student Business Clubu vítěze pátého ročníku soutěže o nejlepší start-up TUL. O tom vám přineseme zprávu v dalším článku a chystáme i rozhovory s autory vítězných projektů. Pomyslný kruh se tím uzavírá – je možné, že technologický start-up ze studentské dílny bude za pár let na veletrhu T-Fórum sám "lovit" nové kolegy.

-pir-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání