středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Rektor s kvestorem zodpoví vaše dotazy v online diskuzi – tento čtvrtek od 15.45 hodin na facebooku TUL

_8000783 - kopie.jpg
Rektor Miroslav Brzezina je připraven na dotazy zaměstnanců i studentů TUL.

Doba je pohnutá, otázek je mnoho. Na řadu z nich najdete odpovědi na univerzitním webu v rubrice COVID-19/FAQ. Další dotazy můžete klást rektorovi a kvestorovi přímo v živém videopřenosu streamovaném na univerzitním facebooku.

Vedení univerzity do rubriky COVID-19/FAQ na webu www.tul.cz sepsalo odpovědi na často kladené dotazy: dokdy bude uzavřená univerzita, zda bude prodloužen letní semestr, jak to bude se státnicemi či zda je možné si koupit na TULce roušku s nanofiltrem (možné to není, viz FAQ) ad.

Pokud máte jiné dotazy, pokusí se vám je zodpovědět rektor Miroslav Brzezina s kvestorem Vladimírem Stachem tento čtvrtek 2. dubna od 15.45 hodin ve streamovaném přenosu, který budete moci sledovat na univerzitním facebooku.

Připojte se a ptejte se!

-pir-

28.02. 2020

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!