středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Promoce mezinárodní Univerzity NISA

Promoce mezinárodní Univerzity NISA

Promoce Univerzity NISA_2018 (1).JPG

V pátek 6. července se konaly v německém Görlitz promoce absolventů Univerzity NISA. Česko-německo-polský projekt tak završil již šestnáctý akademický rok.

Titul „bakalář“ nově nosí před jménem deset nových absolventů studijního programu Systémové inženýrství a informatika oboru Informační a komunikační management, kteří se tak připojili do rodiny více než dvou set úspěšných absolventů Univerzity NISA. Diplom absolventům předali reprezentanti německé, polské a české strany. Slavnostní projev v němčině přednesl rektor Hochschule Zittau/Görlitz Friedrich Albrecht, v češtině děkan Ekonomické fakulty TUL Miroslav Žižka, v polštině Tadeusz Radzik z Politechniki Wrocławskiej a v angličtině profesor Jörg Lässig.

Univerzita NISA byla založena v roce 2001 jako světově unikátní mezinárodní vzdělávací joint-degree projekt, na němž spolupracuje Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci, Wydział Techniczno-Informatyczny Politechniky Wrocławske a Fakultät Elektrotechnik und Informatik Hochschule Zittau/Görlitz. Celé studium na Univerzitě NISA od imatrikulace studentů po promoce probíhá v angličtině.

Tříleté studium letošní absolventi zahájili prvním rokem v Liberci, druhý rok pokračovali v polské Jelení Góře a třetí rok ukončili v německém Görlitz. Od akademického roku 2018/2019 bude studium ve druhém roce probíhat místo Jelení Góry přímo v polské Wrocławi.

Gratulujeme absolventům a krásné léto přejeme i z redakce T-UNI.

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání