neděle 20. srpen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Pojďte na ples, lístky už jsou v prodeji

Pojďte na ples, lístky už jsou v prodeji

15390979_1573531489340658_1198263546642866515_n.jpg
Kristina – zlatý hřeb večera.

Ples Technické univerzity v Liberci se koná v sobotu 25. března od 20.00 hodin v Domě kultury Liberec. Hvězdou večera bude slovenská zpěvačka Kristina. Lístky už jsou v prodeji.

I letos se organizátoři ze Studentské unie TUL rozhodli pro dvě hudební scény. V hlavním sále bude k tanci hrát Big'O'Band a Kristina, která s písní Horehronie reprezentovala v roce 2010 Slovensko v soutěži Eurovision. Připravena jsou i další vystoupení, která jsou zatím v jednání.

V malém sále se vystřídají TULBand a DJ Pavel Baláž.

Večerem 17. plesu Technické univerzity v Liberci budou provázet moderátoři Českého rozhlasu Liberec Tomáš Beneš a David Hamr. Chybět nebude ani bohatá tombola.

Lístky na ples ke stání jsou k dostání od minulého týden přes síť Ticketstream.

„Předprodej pro zaměstnance univerzity připravujeme na termín 13.–15. února. Lístky budou ke koupi v naší kanceláři. Zbytek vstupenek pak bude možné opět rezervovat online systémem, který se spustí v neděli 26. února ve 20.00 na webu ples.sutul.cz. Rezervované vstupenky je pak nutné v následujícím týdnu osobně vyzvednout a uhradit ve vypsaných hodinách v naší kanceláři v suterénu budovy F1,“ říká za Studentskou unii TUL Daniel Šimek.

Rozpis prodeje lístků pro zaměstnance i pro veřejnost najdete v přílohách tohoto článku.

-pir-

Možná Vás bude zajímat
Událost Ples TUL na facebooku
26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.