čtvrtek 29. červen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Pojďte na ples, lístky už jsou v prodeji

Pojďte na ples, lístky už jsou v prodeji

15390979_1573531489340658_1198263546642866515_n.jpg
Kristina – zlatý hřeb večera.

Ples Technické univerzity v Liberci se koná v sobotu 25. března od 20.00 hodin v Domě kultury Liberec. Hvězdou večera bude slovenská zpěvačka Kristina. Lístky už jsou v prodeji.

I letos se organizátoři ze Studentské unie TUL rozhodli pro dvě hudební scény. V hlavním sále bude k tanci hrát Big'O'Band a Kristina, která s písní Horehronie reprezentovala v roce 2010 Slovensko v soutěži Eurovision. Připravena jsou i další vystoupení, která jsou zatím v jednání.

V malém sále se vystřídají TULBand a DJ Pavel Baláž.

Večerem 17. plesu Technické univerzity v Liberci budou provázet moderátoři Českého rozhlasu Liberec Tomáš Beneš a David Hamr. Chybět nebude ani bohatá tombola.

Lístky na ples ke stání jsou k dostání od minulého týden přes síť Ticketstream.

„Předprodej pro zaměstnance univerzity připravujeme na termín 13.–15. února. Lístky budou ke koupi v naší kanceláři. Zbytek vstupenek pak bude možné opět rezervovat online systémem, který se spustí v neděli 26. února ve 20.00 na webu ples.sutul.cz. Rezervované vstupenky je pak nutné v následujícím týdnu osobně vyzvednout a uhradit ve vypsaných hodinách v naší kanceláři v suterénu budovy F1,“ říká za Studentskou unii TUL Daniel Šimek.

Rozpis prodeje lístků pro zaměstnance i pro veřejnost najdete v přílohách tohoto článku.

-pir-

Možná Vás bude zajímat
Událost Ples TUL na facebooku
24.06. 2017

Akademický senát TUL bude volit svého předsedu

Akademický senát TUL bude po dvou neúspěšných pokusech volit svého předsedu na svém zasedání dne 30. června 2017 v 9.00 hodin.  Jednání svolal 1. místopředseda AS TUL David Salač do zasedací místnost IC ( první podzemní podlaží).  Na programu je také volba zbývajících orgánů senátu a určení volební komise pro volbu rektora TUL. Všechna zasedání akademického senátu jsou veřejná.

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.