úterý 25. září 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Majáles na druhou

Majáles na druhou

Majáles ve městě.jpg

Liberec letos zažije majálesy dva. Kromě tradičního hudebního festivalu na kolejích, se bude konat také několikadenní majáles ve městě. Jeho součástí bude i průvod s královnou a králem majálesu.

Na harcovských kolejích vystoupí 1. května devět kapel, Dj a divadlo. „Program bude velmi pestrý. Jako hlavní hvězda večera vystoupí ve 19:30 skupina První Hoře,“ říká organizátor harcovského majálesu Vít Suchomel.

Tekkirk sound systém a hosté spustí svou produkci na Harcově od 13.00 hodin. Koncerty na hlavní stage zahájí ve 14.30 TULBand. V restauraci Vácha se můžete těšit na univerzitní divadelní spolek Únos – své „Hovory s ledničkou“ tu zahájí v 17.00 hodin.

Další majáles zažije krajské město ve dnech 4.–7. května. Organizuje ho spolek Kultura, spolu se Studentskou unií Technické univerzity v Liberci za podpory města Liberce a Libereckého kraje, univerzity a klubu Bunkr. Jeho součástí bude studentský průvod s králem a královnou majálesu a koncerty před radnicí. Majáles Liberec 2017 se prolne s festivalem současného divadla WTF.

Kromě zábavy na něm najdou návštěvníci i stánky, ve kterých se budou prezentovat a otázky zodpovídat fakulty Technické univerzity v Liberci.

Tento majáles začne ve čtvrtek 4. května v 18.00 hodin před radnicí open-air tančírnou, ke které od 19.00 hodin zahraje Big`O`Band. Studentský průvod projde městem v sobotu 6. května dopoledne. Start je v 11.00 hodin na Husově ulici, cíl je opět před libereckou radnicí. Tam by měli král a královna majálesu převzít od primátora na dva dny klíče od města.

Majáles ve městě zve také na vystoupení kapely Tatabojs, Paulieho Garanda, kapely Jarret i TULBandu. Kompletní program najdete zde.

Studentská unie zároveň vyzývá, ať se hlásí zájemci o roli krále majálesu. Adeptky na královny jsou již dvě, chybí k nim ovšem mužský doprovod. Více zde

-pir-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání