Vzniká univerzitní hokejový tým TUL a nabírá nové hráče

Úvodní vhazování po přestávce dlouhé desítky let.
Úvodní vhazování po přestávce dlouhé desítky let. Foto: Wikimedia Commons/Santeri Viinamäki

Umíš hrát hokej, chceš hrát hokej a jsi studentem TUL? Pokud odpovíš třikrát ano, nic nebrání tomu, abys vstoupil do univerzitního hokejového týmu. První trénink je ve čtvrtek 14. listopadu 2019 na ledě Svijanské arény.

Autoři výzvy z řad našich studentů mají chuť tým složit, pokud se jim to podaří, rádi by jednou (snad brzy) reprezentovali TULku na Českých akademických hrách nebo bojovali o titul v Univerzitní hokejové lize.

TUL už dlouho, dlouho univerzitní hokejový tým nemá. Sluší se však připomenout, že v době vzniku naší univerzity v roce 1953 založili nadšení pedagogové a studenti také TJ Slavia VŠS v Liberci. Ta měla původně pět oddílů a jedním z nich byl právě oddíl hokejový. To je už pár desítek let, teď je ta šance znovu tady.

V sídelním městě Bílých tygrů by se slušelo univerzitní hokejový tým postavit.

Kdo má chuť, může napsat na jan.charousek@tul.cz nebo adamlochman@seznam.cz nebo přijít rovnou na úvodní trénink:

Ve čtvrtek 14. listopadu 2019 v 21.00 hodin na led č. 2 do liberecké Svijanské arény.

-pir-