Česká dopravní stavba roku – přihlášky do 17. dubna

Sodra_lanken_vv_3.jpg
Může to být třeba tunel. Foto: Vägverket (Wikimedia Commons)

Cena rektora TUL a s ní spojená odměna 20.000 korun a k tomu další ocenění čekají na nejlepší studentské práce v soutěži Česká dopravní stavba roku.

Do soutěže mohou studenti přihlásit svou bakalářskou, diplomovou či ročníkovou práci zaměřenou na dopravní stavbu, dopravní technologie či výraznou inovaci v dopravě. Soutěžit mohou pouze práce za odbdobí od ledna 2016 do 31. března 2017.

Termín pro odevzdávání přihlášek je do pondělí 17. dubna.

Hodnotit se bude přístup k řešené problematice, využití inovačních řešení, environmentální přínosy včetně snížení dopadů na životní prostředí, sociální dopady a také prezentace práce.

Soutěž vyhlašuje společnost TOP EXPO CZ a záštitu nad ní převzali rektoři některých českých vysokých škol, mezi nimi také Zdeněk Kůs, rektor Technické univerzity v Liberci, který udělí nejlepší práci Cenu rektora TUL a s ní spojenou částku 20.000 korun.

Výsledky budou vyhlášeny na galavečeru, který se koná  15. června v Praze.

Vše pro přihlášení najdou studenti zde.

-pir-