Plesová sezona na univerzitě se blíží

Sportovní ples TUL 2015 (2).jpg
Z archivu sportovní plesu. Foto: Roman Dobeš

Ples Technické univerzity v Liberci se bude konat 24. března v Domě kultury Liberec, předcházet mu bude Sportovní ples TUL, ten se koná 24. února v Lidových sadech.

18. univerzitní ples pořádá Studentská unie TUL. Vstupenky jsou již v prodeji online i každé pondělí od 14.00 do 15.30 hodin v kanceláři unie (suterén budovy F1). Zaměstnanci si tam mohou lístky kupovat ve dnech 12. února, 13. února a 16. února, vždy od 11.00 do 14.00 hodin.

„O skvělou hudbu k tanci a poslechu se postará Big’O’Band pod vedením kapelníka Marka Ottla. Během večera se můžete těšit i na speciální taneční a akrobatická vystoupení na zemi i ve vzduchu. Speciálním hostem večera bude zpěvák Marek Ztracený, který vystoupí exkluzivně přímo s Big’O’Bandem. Chybět samozřejmě nebude ani bohatá tombola o hodnotné ceny,“ komentuje program hlavní organizátor plesu Daniel Šimek.

Podrobnosti zde.

Ples začíná v domě kultury ve 20.00 hodin.

Ples sportovců s anketou Sportovec roku

Na čtvrtý Sportovní ples TUL můžete lístky kupovat na vrátnici katedry tělesné výchovy, v harcovské hale.

Na programu večera je vyhlášení ocenění Sportovec roku TUL 2017, do kterého jsou nominováni Klára Leierová za 4. místo na mistroství světa ve florbale, dále Josef Egrt za své výkony na poli atletiky a Milan Myšík za 4. místo na Cardrona Enduro / Nový Zéland, 3. místo Central European Enduro series, 2. místo MČR, ocenění druhý nejlepší Čech ve Světovém poháru a 1. místo v Marosana End Of The Season – Japan Downhil.

„Večerem bude provázet improvizační herec Hanny Firla a k poslechu bude hrát severočeská kapela Trhák, která svojí silnou dechovou základnou nenechá nikoho sedět na židli,“ zve organizátor plesu Petr Chvojka z pořádající organizace Life Factory.

Doprovodný program plesu zajistí studenti ročníků Rekreologie, kteří si připraví vystoupení na téma Zimní olympijské hry. Před půlnocí dojde ke slosování vstupenek v rámci výherní tomboly o netradiční zážitky, kde jsou lákavé hlavní ceny, které budou zveřejněny na facebookové události plesu.

Ples sportovců začíná v sále Lidových sadů v 19.00 hodin.

-red-