pátek 15. listopad 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Rektor udělí dva čestné doktoráty a předá pamětní medaile univerzity

Rektor udělí dva čestné doktoráty a předá pamětní medaile univerzity

pozvánka VR TUL 4.11.jpg
Pamětní medaile TUL. Foto: JaVaHa

Miroslav Masák a Michael Schmidt-Salomon budou od listopadu čestnými doktory Technické univerzity v Liberci. Tituly jim udělí na slavnostním zasedání Vědecké rady TUL rektor Miroslav Brzezina.

Slavnostní zasedání Vědecké rady svolává rektor u příležitosti připomenutí 30 let od sametové revoluce na pondělí 4. listopadu od 14.00 hodin do auly.

Kromě Zlaté, Stříbrné a šesti Bronzových pamětních medailí TUL udělí rektor také dva tituly doctor honoris causa, a to architektovi, spoluzakladateli Sdružení inženýrů a architektů v Liberci (SIAL) a bojovníkovi za svobodu a demokracii prof. Ing. arch. Miroslavu Masákovi a filozofovi, spisovateli, předsedovi Nadace Giordana Bruna a významnému obhájci svobody vědeckého bádání Dr. phil. Michaelu Schmidt-Salomonovi.

-red-