Na přihlášku máte už jen tento týden

1 108.jpg
Přidáte se od září k nim?

Do pátku 31. března se můžete hlásit na většinu bakalářských i magisterských oborů Technické univerzity v Liberci, pokud chcete u nás studovat v příštím akademickém roce.

Technická univerzita v Liberci nabízí na sedmi fakultách celkem 120 studijních oborů. Na většinu bakalářských, navazujících magisterských a magisterských studijních programů se můžete hlásit do 31. března. Přihlášky se vyplňují nejprve on-line zde.

Více času s přihláškou máte na navazujícím magisterském studium na fakultě mechatroniky, informatiky a mezioborových studií – do 30. dubna. Fakulta zdravotnických studií je pro přihlášky na všechny své obory otevřena až do  26. května 2017. A až do 7. července 2017 máte v prvním kole čas s přihláškou na navazující magisterské studium fakulty strojní.

Některé obory jsou naopak již pro přihlášky pro příští akademický rok uzavřeny. Jedná se o bakalářské obory na fakultě umění a architektury a obor Textilní a oděvní návrhářství na fakultě textilní. Tam se pořádaly talentové zkoušky, a přijímací řízení se proto uzavírala dříve.

Fakulta strojní, fakulta textilní, fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií a fakulta zdravotnických studií pořádají ještě druhá kola přijímacích řízení, a to v letních měsících.

Novinkou pro příští akademický rok je celouniverzitní doktorský program Nanotechnolgie, na který se ve druhém kole můžete hlásit až do července. Podmínky přijímacího řízení do tohoto programu najdete zde.

Přehled oborů, odkaz na elektronickou přihlášku a informace o studiu a životě na TUL najdete na univerzitním webu v sekci Uchazeči.

-red-