pátek 22. červen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Podzimní promoce zahájila fakulta zdravotnických studií

Podzimní promoce zahájila fakulta zdravotnických studií

Podzimní promoce zahájila fakulta zdravotnických studií
Přísaha na žezlo TUL

Na naší univerzitě dnes začaly podzimní promoce.  Diplom postupně převezmou absolventi třech fakult, kteří z různých důvodů nemohli promovat v červenci.

Podzimní promoce zahájila naše nejmladší fakulta - fakulta zdravotnických studií. Děkan fakulty profesor Karel Cvachovec předal se souhlasem prorektora TUL profesora Pavla Němečka diplomy šestnácti absolventům bakalářského studia.  Studium úspěšně zakončilo  13 absolventů oboru všeobecná  sestra a tři absolventi oboru biomedicinský technik.  „Dnešním dnem se stáváte plnohodnotnými kvalifikovanými zdravotními pracovníky. Vybrali jste si jedinečnou profesi. Nikde jinde se nedostanete tak blízko k lidskému začátku i konci. Budete vystaveni velké emocionální i fyzické zátěži. Dnešní slavnostní den berte jako svůj životní závazek. Přeji vám, abyste svoji roli zvládli,“ řekl absolventům profesor Cvachovec.

 Harmonogram promocí:

Fakulta přírodovědně humanitní a pedagogická má připraveno 105 diplomů pro absolventy bakalářských studijních programů a šedesát diplomů pro nové magistry. Děkan fakulty profesor Jan Picek je předá na slavnostní promoci v pondělí 25. Září v univerzitní aule.

Podzimní promoce zakončí naše nejstarší fakulta- fakulta strojní. V pátek 6. října předá děkan fakulty Petr Lenfeld  v univerzitní aule diplomy padesáti absolventům bakalářského studijního programu strojní inženýrství.

Redakce T-UNI všem úspěšným absolventů blahopřeje. A dovoluje si citovat slova prorektora Pavla Němečka z dnešní promoce FZS: „Cítím povinnost připomenout bakalářkám a bakalářům důležitou pravdu. Doposud jste se učili základům toho, co by měl ve vašem oboru vědět každý, nyní je třeba k tomu vlastní pílí doplňovat to, co z vás učiní jedinečné, úspěšné a nepostradatelné osobnosti.  Pak posunete nejen úroveň poznání, ale přinesete uspokojení a pocit zadostiučinění nám všem.“

-koč-

 

 


 

 

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Červen 2018
Po Út St Čt So Ne
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání