úterý 18. prosinec 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Otvíráme nový výstavní prostor

Otvíráme nový výstavní prostor

NECRONATURA.jpg

»Galerie Třetí patro« (G3P), nový galerijní projekt katedry designu FT TUL, zahajuje v říjnu svou výstavní činnost.

Galerie se vměstnala do prostoru chodby třetího patra sídla fakulty textilní v budově B (Čížkova ulice). Jejím cílem je podle členů katedry prezentace prací studentů, absolventů a pedagogů katedry designu.

"Věříme, že Galerie Třetí patro má potenciál prohloubit dialog mezi studenty různých zaměření uvnitř katedry designu a také navázat kontakt i mimo uzavřený svět univerzitního kampusu," píší kurátoři nového prostoru.
Svou činnost zahajuje v říjnu výstavou Necronatura, která představí práce dvou absolventů katedry designu Marty Havlíčkové a Martina Grosmana.

Vernisáž premiérové výstavy je v úterý 2. října 2018 od 17.00 hodin.

Výstavu v nové galerii G3P můžete vidět do 12. října.

Připomeňme, že zhruba rok funguje také nový galerijní prostor „Stěna“ v sídle architektů v Ateliéru Karla Hubáčka. Tato kurátorsky vedená galerie má sloužit k prezentaci prací studentů jednotlivých ateliéru fakulty umění a architektury a k navázání dialogu mezi nimi. I tato galerie je veřejnosti volně přístupná.

-red-
 

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání