čtvrtek 23. květen 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Liberečtí badmintonisté celkově druzí

Liberečtí badmintonisté celkově druzí

Juraj Vachálek (podávající) a Jakub Zahrádka z libereckého klubu.
Juraj Vachálek (podávající) a Jakub Zahrádka v nedělních bojích o vítězství v lize.

Nedělní poslední nadstavbové kolo 1. celostátní badmintonové ligy smíšených družstev rozhodlo o konečném pořadí v tabulce. Druhé místo v lize patří Badmintonovému klubu Technické univerzity v Liberci.

V neděli 19. března se spolu na půdě Sokola Radotín Meteor Praha utkala v 5., posledním, kole tři družstva, která postoupila do nadstavbové části. Kromě domácích to byly také TJ Astra ZM Praha B a Badmintonový klub Technické univerzity v Liberci.

Liberecké družstvo hrálo v sestavě Mirko Šída, Jakub Zahrádka, Jana Nejedlová, Rostislav Peníška a posílené o Slováky Juraje Vachálka a Lucii Grenčíkovou pod vedením trenéra Jana Slatinského.

Liberečtí badmintonisté porazili tým TJ Astra ZM Praha 5:3, a naopak prohráli s domácím družstvem 3:5.

„Družstvo Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci si jedním vítězstvím vybojovalo  2. místo celostátní ligy smíšených družstev v badmintonu s tříbodovou ztrátou za družstvem Sokol Radotín Meteor Praha B a neobhájilo tak loňské prvenství,“ zhodnotil Zdeněk Kračmar, který je místopředsedou libereckého vysokoškolského klubu badmintonistů.

-pir-

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání