čtvrtek 29. červen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Liberečtí badmintonisté celkově druzí

Liberečtí badmintonisté celkově druzí

Juraj Vachálek (podávající) a Jakub Zahrádka z libereckého klubu.
Juraj Vachálek (podávající) a Jakub Zahrádka v nedělních bojích o vítězství v lize.

Nedělní poslední nadstavbové kolo 1. celostátní badmintonové ligy smíšených družstev rozhodlo o konečném pořadí v tabulce. Druhé místo v lize patří Badmintonovému klubu Technické univerzity v Liberci.

V neděli 19. března se spolu na půdě Sokola Radotín Meteor Praha utkala v 5., posledním, kole tři družstva, která postoupila do nadstavbové části. Kromě domácích to byly také TJ Astra ZM Praha B a Badmintonový klub Technické univerzity v Liberci.

Liberecké družstvo hrálo v sestavě Mirko Šída, Jakub Zahrádka, Jana Nejedlová, Rostislav Peníška a posílené o Slováky Juraje Vachálka a Lucii Grenčíkovou pod vedením trenéra Jana Slatinského.

Liberečtí badmintonisté porazili tým TJ Astra ZM Praha 5:3, a naopak prohráli s domácím družstvem 3:5.

„Družstvo Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci si jedním vítězstvím vybojovalo  2. místo celostátní ligy smíšených družstev v badmintonu s tříbodovou ztrátou za družstvem Sokol Radotín Meteor Praha B a neobhájilo tak loňské prvenství,“ zhodnotil Zdeněk Kračmar, který je místopředsedou libereckého vysokoškolského klubu badmintonistů.

-pir-

24.06. 2017

Akademický senát TUL bude volit svého předsedu

Akademický senát TUL bude po dvou neúspěšných pokusech volit svého předsedu na svém zasedání dne 30. června 2017 v 9.00 hodin.  Jednání svolal 1. místopředseda AS TUL David Salač do zasedací místnost IC ( první podzemní podlaží).  Na programu je také volba zbývajících orgánů senátu a určení volební komise pro volbu rektora TUL. Všechna zasedání akademického senátu jsou veřejná.

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání