čtvrtek 17. leden 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Vánoční jarmark a Studentské Vánoce

Vánoční jarmark a Studentské Vánoce

01.jpg

Univerzitní knihovna otvírá v úterý 11. prosince 1. ročník Vánočního jarmarku. O týden později pořádá Studentská unie TUL Studentské Vánoce.

Vánoční jarmark se otevře široké veřejnosti v přednáškovém sále knihovny ve Voroněžské ulici od 8.00 do 18.00 hodin. Příchozí tu mohou zakoupit originální vánoční dárky vyrobené nejen studenty naší univerzity. Vánoční jarmark je tak zároveň výzvou pro studenty, kteří tu mohou své výrobky nabídnout.

Na výběr bude velký sortiment šperků, textilní doplňky, vánoční výzdoba, med apod. Podrobnosti najdete na letáku v příloze nebo přes facebook knihovny.

O týden později, ve středu 19. prosince, pořádá Studentská unie Technické univerzity v Liberci Studentské Vánoce. Od 10.00 hodin v prostoru před menzou zazní koledy, linout se bude vůně cukroví a svařáku, ke koupi budou po celý den drobné práce z dílen našich studentů. Od 15.00 hodin doplní vánoční atmosféru koncert studentů na téma „hity 20. a 21. století“.

Více informací v příloze nebo přes facebook Studentské unie TUL.

-red-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání