čtvrtek 17. leden 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Sv. Mikuláš: „Se studenty je kříž, neumí recitovat básničky“

Sv. Mikuláš: „Se studenty je kříž, neumí recitovat básničky“

Mikuláš ve ŠkaTULce (4).jpg

Mikuláš si dnes postěžoval naší redakci, že univerzitním studentům dělá potíže zarecitovat básničku nebo zapět píseň, aby dostali nadílku. Naopak velmi spokojený byl s dětmi v univerzitní školce a v dětském koutku.

Dárky, které s anděly a čertem neudal Mikuláš mezi studenty, rozdal dětem ve ŠkaTULce a v univerzitním dětském koutku. Zlé jazyky z řad studentů tvrdí, že Mikuláš a jeho suita mají co do činění se Studentskou unií TUL. Chceme za redakci objektivně dodat, že je to nesmysl. Ze studentů evidentně spíše než jasný úsudek mluvilo rozhořčení z toho, že tváří v tvář Mikulášovi a čertovi selhali a nebyli s to dát dohromady kloudnou básničku, za kterou by dostali nějakou tu sladkost.

Mikulášské ponaučení: Studenti, Nejsme jen technika, zní jedno z univerzitních mot. Učte se také básně a písně, ať se příští rok můžete radovat spolu s dětmi.

Melodický advent všem.

-red-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání