pondělí 19. březen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Chceš vyrazit do zahraničí, ale máš ještě spoustu otázek?

Chceš vyrazit do zahraničí, ale máš ještě spoustu otázek?

Leť!

Pak navštiv večerní workshopy o studijních pobytech v zahraničí, které na harcovských kolejích budou pořádat klub ESN ve spolupráci s AIESEC. První večer se koná 21. března.

Úvodní posezení plánovaného cyklu je zaměřené na to, co všechno je potřeba před výjezdem zařídit.

„O své zkušenosti se podělí dva zkušení cestovatelé, kteří tě ujistí, že to není zas taková hrůza, jak se může zdát, a rozhodně to stojí za to. Navíc se jich během celého večera můžeš zeptat na cokoli, co tě napadne, nebo z čeho máš ty osobně strach,“ píší v pozvánce liberecký klub Erasmus Student Network (ESN) a liberecká pobočka AIESEC.

Sledujte facebookovou událost Vystřel, Vyjeď, Vycestuj, kde je také možné se na první večer přihlásit. Koná se na bloku C, v 8. patře, ve společenské místnosti "Slon" od 18.30 hodin.

-red-

14.03. 2018

Terénní cvičení v přírodě zasažené těžbou v Trojmezí

FM TUL zve zájemce  do Žitavy na dvě celodenní akce pořádané v rámci "Mezinárodního vzdělávacího projektu - udržitelné a efektivní využívání zdrojů". Ve středu 4. dubna se koná workshop věnovaný lyzimetrům a ve čtvrtek 5. dubna pak terénní cvičení zaměřené zejména na protipovodňovou ochranu na Lužické Nise s exkurzí do oblasti Berzdorfského jezera. Odvoz na terénní cvičení  je zajištěn, na obou akcích je  zajištěno občerstvení stejně jako simultánní překlad z němčiny.  Přihlášky posílejte do 25. března na lukas.zedek@tul.cz. Na této adrese získáte i bližší informace.

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání