Největší liberecký ples v obrazech

Taneční výraz má mnoho podob..jpg
Taneční výraz má mnoho podob.

Připomeňte si 15. ples Technické univerzity v Liberci ve fotogalerii a také v krátkém videosestřihu.

Studentská unie Technické univerzity v Liberci, která 15. univerzitní ples v sobotu 28. března pořádala, si letos vyzkoušela několik novinek.

Návštěvníci si změny všimli už při vstupu do kulturního domu. Oproti předchozím rokům pořadatelé neodbavovali lístky u vchodu, ale až na schodišti. Toto řešení si sice vynutilo menší nedorozumění s ochrankou kulturního domu, ale nakonec se ukázalo jako dobrý tip i na příští roky. Účastníci plesu ocenili, že se před odbavením stihli převléknout, trochu se aklimatizovat a nemuseli tak dlouho mrznout ve frontě venku.

Další novinkou, už plně plánovanou, byly dva taneční sály. Kromě velkého sálu se univerzitní ples letos konal také v prostorách bývalé diskotéky Maximal, dnes oficiálně nazývané Céčko – malý sál. Hrál tu TULBand, který se před tím „rozcvičil“ na publiku ve velkém sále, a DJ Pavel Baláž.

Podle pořadatelů se ples vydařil, líbila se hlavní hvězda večera Tereza Kerndlová, za kterou ale v ohlasu nezaostával ani Big ‘O‘ Band a už zmiňovaný TULBand. Potlesk sklidil i další program: třeba Flying Boys nebo taneční skupina Diamonds.

„Návštěvníků přišlo letos okolo 1500,  měli jsme vyprodáno, univerzitní ples je bezkonkurenčně největším plesem v Liberci a v regionu. A podle všech ohlasů se vydařil, návštěvníci se skvěle bavili,“ říká za pořádající Studentskou unii TUL Daniel Šimek.

Novinkou letošního plesu je i videosestřih, který najdete zde. Fotogalerii z plesu zveřejnila unie na svém facebookovém profilu (příspěvek z 30. března 2015), kam můžete pořadatelům do komentářů připsat také své dojmy a svá hodnocení.

-red-