Zbývá pár dní! Ještě máte šanci přihlásit se na TUL

Tři technické fakulty, ekonomická fakulta a fakulta zdravotnických studií přijímají ve druhém kole přihlášky ke studiu. K přehledu přidáváme i úspěchy našich fakult z celorepublikových žebříčků vysokých škol z posledních let.

Hlásit se můžete ve druhém kole do bakalářského, magisterského a navazujícího magisterského studia na:

Fakultu mechatroniky, informatiky a mezioborových studií – v žebříčku Hospodářských novin v lednu 2015 vyhlášena 3. nejlepší školou v ČR poskytující vzdělání v oblasti informatiky.

Přihlášky posílejte do: 5. srpna 2016.

Více zde.

Fakultu textilní – naprosto mimo žebříčky, jedinečná fakulta svého druhu v Evropě.

Přihlášky posílejte do: 9. srpna 2016.

Více o oborech a přijímačkách zde.

Fakultu zdravotnických studií – letos poprvé fakultou! Vítěz ankety studentů a absolventů Fakulta roku 2013/2014 mezi českými vysokými zdravotnickými školami.

Hlaste se do: 12. srpna 2016.

Více zde.

Ekonomickou fakultu – vítěz žebříčku ekonomických fakult v ČR časopisu Týden 2016.

Hlásit se můžete do: 19. srpna 2016.

Podrobně zde.

Fakultu strojní – nejlepší strojní fakulta v ČR podle žebříčku HN 2015.

Přihlášky do: 31. srpna 2016 – bakalářské studium a magisterské studium Aplikovaná mechanika.

Více o přijímačkách zde.

-red-