Univerzitní školka bude nabírat další ročník dětí

ŠkaTULka, mateřská škola při naší univerzitě, pořádá zápis v květnu, v dubnu mu bude předcházet den otevřených dveří.

Mateřskou školu má univerzita od září roku 2014. Tehdy do jejích dvou oddělení nastoupili děti především zaměstnanců a studentů Technické univerzity v Liberci.

V září roku 2017 zahajuje naše školka, která uplatňuje prvky waldorfské pedagogiky a pracuje s Montessori pomůckami a do jejíhož dění se aktivně zapojují také rodiče, čtvrtý ročník.

Zápis do něj se koná 10. května 2017 od 14.00 do 17.00 hodin.

Předchází mu den otevřených dveří, na který jsou rodiče i s dětmi zváni 28. dubna mezi 16.00 a 17.00 hodinou.

ŠkaTULku, jejíž název vybrali v anketě sami rodiče, vznikla přestavbou části vysloužilých dílen za budovou E2 v kampusu univerzity na Husově ulici. V současnosti ji navštěvuje 48 dětí.

-pir-