čtvrtek 29. červen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Katedra designu zve na Fashion show v centru Liberce

Katedra designu zve na Fashion show v centru Liberce

Katedra designu zve na Fashion show v centru Liberce
Přijďte, nebudete litovat

Studenti katedry designu Fakulty textilní Technické univerzity v Liberci představí svoji oděvní tvorbu ve čtvrtek 15. června 2017 v 17 hodin v prostorách Obchodního centra LBC.

„Studenti oboru Textilní a oděvní návrhářství své kolekce vytvářejí v rámci oděvního ateliéru. Veřejnosti představí výběr svých nejlepších návrhů, které návštěvníky určitě zaujmou svojí kreativitou a nápaditostí. Studenti dobře využívají různých materiálů a vytvářejí neobvyklé a nápadité vzory,“ říká vedoucí katedry Renata Štorová.

Čtvrteční módní přehlídka je jednou z akcí, kterou katedra designu FT TUL 25 výročí od svého založení. Vznikla v roce 1992 pod Fakultou textilní Vysoké školy strojní a textilní v Liberci. Nabízela studijní obor Textilní a oděvní návrhářství zaměřený na Textil a oděv. Před 15 lety otevřela druhé studijní zaměření Sklo a šperk, které má své hlavní zázemí v jabloneckých ateliérech. „Za 25 let absolvovalo katedru více jak 700 absolventů. Mnozí z nich založili své značky nebo se uchytili v managementu oděvnictví, “ připomíná Renata Štorová.

U příležitosti tohoto výročí se také koná výstava semestrálních prací  studentů  KDE, zaměření SKLO a ŠPERK.  Na vernisáž a módní přehlídku zve katedra v úterý 13. června 2017   v 17 hodin.   Výstava bude otevřena do 14. června 2017.

-koč-

  

24.06. 2017

Akademický senát TUL bude volit svého předsedu

Akademický senát TUL bude po dvou neúspěšných pokusech volit svého předsedu na svém zasedání dne 30. června 2017 v 9.00 hodin.  Jednání svolal 1. místopředseda AS TUL David Salač do zasedací místnost IC ( první podzemní podlaží).  Na programu je také volba zbývajících orgánů senátu a určení volební komise pro volbu rektora TUL. Všechna zasedání akademického senátu jsou veřejná.

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání