úterý 23. říjen 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Strojaři chtějí za děkana profesora Lenfelda

Strojaři chtějí za děkana profesora Lenfelda

Strojaři chtějí za děkana profesora Lenfelda
Profesor Petr Lenfeld, jediný kandidát na děkana FS TUL

Volební komise Akademického senátu Fakulty strojní TUL ukončila 15. listopadu 2017 přijímání návrhů na kandidáty na funkci děkana. Jediným navrženým kandidátem je současný děkan Prof. Dr. Ing. Petr Lenfeld.  Jako kandidáta na děkana pro následující období ho navrhli tři akademici FS. Volba kandidáta na děkana se uskuteční na zasedání Akademického senátu FS TUL dne  13. prosince 2017 ve 13.00 hodin.

Profesor Petr Lenfeld  funkci děkana  vykonává již čtvrtý rok. Do funkce ho jmenoval na návrh AS FS TUL rektor TUL Zdeněk Kůs v lednu 2014 s účinností od 1. února 2014, kdy na postu děkana vystřídal docenta Miroslava Malého.

Profesor Lenfeld představí svoji vizi dalšího fungování fakulty na shromáždění Akademické obce FS TUL dne 29. listopadu 2017 ve 12.30 hodin a 6. prosince 2017 bude prezentovat svůj volební program na společném zasedání Akademického senátu a Vědecké rady FS TUL. Volební období je čtyřleté a první volební období končí profesoru Lenfeldovi 31. ledna 2018. Další volební období potrvá do konce ledna 2022.

Volba kandidáta na děkana Fakulty strojní se řídí Jednacím řádem Akademického senátu Fakulty strojní TUL, článek 5. Dostupné: http://www.fs.tul.cz/cz/informace-o-fakulte/organy-fakulty/

Fakulta strojní je nejstarší fakultou naší univerzity. K dnešnímu dni na ní studuje 835 studentů, z toho 524 bakalářů, 225 studentů studuje v inženýrských a 85 v doktorských studijních programech.  V posledních letech roste zájem o studium strojírenských oborů na naší fakultě strojní i z řad zahraničních studentů – nyní jich zde studuje 163.

Volební program Petra Lenfelda najdete v příloze.

-koč-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání