Přihlášky ke studiu posílejte tento týden

zápis nových Erasmáků.jpg
Zkus to s TUL.

Do soboty 31. března se můžete hlásit ke studiu na velkou část oborů Technické univerzity v Liberci.

O den kratší termín pro podání přihlášek mají na fakultě mechatroniky, informatiky a mezioborových studiído pátku 30. března 2018.

Termín do 31. března pro přihlášky platí pro:

Fakultu strojní – bakalářské studium.

Pro navazující magisterské studium fakulty strojní je termín – 31. července 2018.

Fakultu textilní – všechny obory vyjma textilního a oděvního návrhářství.

Fakultu umění a architektury – navazující magisterské studium.

Ekonomickou fakultu – všechny programy.

Čas pro podání přihlášky máte ještě na:

Fakultě přírodovědně-humanitní a pedagogické, a to do 30. dubna 2018 pro všechny obory.

Fakultě mechatroniky, informatiky a mezioborových studií – do 30. dubna 2018 navazující studium.

Fakultě zdravotnických studií – do 25. května 2018 všechny programy.

Přihlášky vyplňujte online zde. Na většinu fakult je poté potřeba vyplněnou přihlášku vytisknout a poslat poštou. Na ekonomické fakultě stačí pouze online přihláška.

Vše, co potřebujete vědět o studiu na TUL a studentském životě, čtěte zde.

-red-