neděle 20. srpen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Výtěžek z golfového turnaje připadl Domovu Raspenava

Výtěžek z golfového turnaje připadl Domovu Raspenava

Academy golf tour 2016 (9).jpg

Druhý ročník libereckého turnaje Academy Golf Tour, který v sobotu 25. června pořádala naše univerzita, vynesl Domovu Raspenava 20.000 korun.

Na hřišti Golf Clubu Liberec v Machníně se sešlo v sobotu dopoledne na pozvání rektora Zdeňka Kůse na padesát hráčů – lidé z univerzity a z Libereckého kraje i „přespolní“ hosté, mezi nimi zástupci českých vysokých škol či osobnosti spjaté s univerzitním prostředím a také mediální sférou Roman Šmucler a Ivo Mathé.

Turnaj na půl hodiny přerušila bouřka a silný přívalový déšť s bouřkou tvořily také kulisu vyhlašování výsledků, které se z důvodu výpadku elektrického proudu odehrálo téměř v úplné tmě golfového baru.

Startovné na charitativním turnaji činilo 300 korun, celkem se vybralo 21.100 korun, které v sobotu převzal ředitel zařízení pro děti a mladé s mentálním a kombinovaným postižením Domov Raspenava, p.o., Pavel Chroust. Právě dětem a mladým lidem s postižením z tohoto zařízení směřoval výtěžek už loňského prvního ročníku libereckého akademického turnaje.

-red-

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.