pondělí 26. červen 2017   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > V neděli začínají České akademické hry

V neděli začínají České akademické hry

ČAH.JPG

Na akademické hry, které se konají ve dnech 18.–23. června v Praze, míří opět početná výprava Technické univerzity v Liberci.

Do včerejšího dne se mohli přes svou školu hlásit sportovci do disciplín Českých akademických her 2017, které pořádají České vysoké učení technické a Česká zemědělská univerzita v Praze.

Z naší univerzity vyrazí na konci týdne do Prahy 24 sportovců. Studenti Technické univerzity v Liberci budou bojovat o cenné kovy v nohejbalu, orientačním běhu, tenisu, plavání, beach volejbalu, atletice a dalších sportech.

Podívejte se na naši kompletní startovní listinu.

Letošní akademické hry jsou již 16. v pořadí a budou zároveň oslavou 310 let Českého vysokého učení technického.

Studenti liberecké univerzity z akademických her pravidelně vozí medaile. V roce 2014, kdy naše univerzita hry hostila, studenti TUL na domácí půdě získali 15 medailí, z toho 7 zlatých.  

Radek Pirkl

Možná Vás bude zajímat
Web Českých akademických her 2017
24.06. 2017

Akademický senát TUL bude volit svého předsedu

Akademický senát TUL bude po dvou neúspěšných pokusech volit svého předsedu na svém zasedání dne 30. června 2017 v 9.00 hodin.  Jednání svolal 1. místopředseda AS TUL David Salač do zasedací místnost IC ( první podzemní podlaží).  Na programu je také volba zbývajících orgánů senátu a určení volební komise pro volbu rektora TUL. Všechna zasedání akademického senátu jsou veřejná.

26.05. 2017

Cena Siemens 2017 – hlaste své práce

Uzávěrka pro přihlášky je 27. listopadu 2017. Přihlaste svou bakalářskou, magisterskou, disertační práci či výzkumný projekt. Více informací a odkaz na přihlášku najdete zde.

Autorům nejlepších prací se letos předá 1.000.000 korun, odměna čeká i na toho, kdo zajímavou práci do soutěže doporučí.

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání