úterý 25. září 2018   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Události > Majáles je za námi, ať žije další majáles

Majáles je za námi, ať žije další majáles

18209076_217152122110090_8939401345362461896_o.jpg

Na harcovských kolejích dozněl toto pondělí majáles, aby zítra započal znovu v ulicích Liberce.

Majáles 2017 na harcovských kolejích se rozprostřel po čtyřech pódiích. „Bylo celkem chladno a hodně větrno, ale hlavně že nepršelo. Odhadem navštívilo letošní ročník tak 700 návštěvníků,“ říká organizátor harovského svátku studentů Vít Suchomel a dodává, že majáles kromě studentů navštívilo i mnoho Liberečanů, kteří nezřídka přivedli i své děti.

Na Harcově vystoupilo celkem 9 kapel, Dj’s a divadlo Únos. „Největší ohlas bezesporu sklidilo vystoupení hudebních skupin První Hoře, The Hops Party, Alco Comy z Liberce a Rudyho Hancvencla s divadelní hrou Karmen,“ shrnuje Vít Suchomel.

Galerie

Sotva jeden majáles skončil, chystá se v Liberci další. Bude se konat především v centru Liberce a volně se propojí s festivalem současného divadla WTF. Celá slavnost začne zítra, 4. května od 18.00 hodin, tančírnou pod otevřeným nebem před libereckou radnicí, ke které zahraje také Big`O`Band.

V sobotu 6. května v 10.30 hodin vyrazí z Univerzitního náměstí studentský majálesový průvod městem vedený rytmy Barrel Battery. Průvod dorazí před libereckou radnici, kde královna majálesu převezme zhruba v 11:45 klíče od města.

Ve 12.00 hodin pak před radnicí vypukne samotný majáles, přichystány jsou až do 22.00 hodin koncerty kapel Tatabojs, Exil 51, The Scoffers ad. a také studentské městečko Technické univerzity v Liberci. V neděli 7. května od poledních hodin majáles před radnicí pokračuje další sérií koncertů, během které vystoupí také Paulie Garand, Jarret nebo TULBand.

Majáles ve městě pořádá spolek Kultura a Studentská unie Technické univerzity v Liberci za podpory města Liberce, Libereckého kraje, naší univerzity a klubu Bunkr.
Více k programu zde.

-pir-

Galerie

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
T-intra
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání