sobota 19. září 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Univerzita > Ekonomická fakulta > Do soutěže studentských prací SVOČ se hlas do 26. dubna

Do soutěže studentských prací SVOČ se hlas do 26. dubna

SVOČ 2018 (4).jpg
Proč SVOČ? Ověřit si své schopnosti a hodnotu své práce, vyhrát 10.000 Kč...

Soutěž Studentské vědecké a odborné činnosti letos opět vyhlásila čtyři sekce. Na nejlepší prezentující čekají několikatisícové odměny.

Soutěží se v sekcích: Textil, Strojírenství, Mechatronika a Ekonomika. Nejlepší prezentující si odnesou 10.000 korun, ti na dalších dvou postech v každé sekci 5.000 a 3.000 korun.

Soutěž se koná v učebnách budovy G Technické univerzity v Liberci 14. května, přihlásit svou bakalářskou, diplomovou, disertační, seminární i jinou školní práci můžete do pátku 26. dubna.

Odborná porota ohodnotí, zda má tvá práce pro obor přínos a jestli ji umíš srozumitelně během maximálně patnácti minut představit. Ustát pak musíš také doplňující dotazy porotců.

Přihlášky a další info: svoc.tul.cz.

Soutěž organizuje Fakulta textilní, Fakulta strojní, Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií a Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci.

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání