T-UNI Univerzitní časopis / University Magazine

Tištěný univerzitní časopis Technické univerzity v Liberci, který dvakrát ročně shrnuje dění na univerzitě a přináší i nová témata. Časopis je česko-anglický. PDF verze jsou uchovávány v tomto archivu.

Od února 2013 do července 2019 vycházel univerzitní časopis pod názvem "T-UNI 360 / Univerzita ze všech úhlů".

Univerzitní časopis jsme od února 2011 do července 2012 vydávali pod názvem T-UNI Retro.

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

tipy redakce

Loni si velkou pozornost vysloužila přednáška zakladatele a CEO úspěšného start-upu Tanganica Filipa Svárovského.

JobTUL Days no. 2. Rezervujte si termín 6. listopadu 2024

První ročník veletrhu JobTUL Days byl velmi úspěšný, a tak jsme se s chutí pustili do příprav dalšího. V tuto chvíli máme termín a více než čtyři desítky registrovaných firem napříč obory. JobTUL Days budou opět největším veletrhem pracovních...

6. 6. 2024 | Události | 177