T-UNI Univerzitní časopis / University Magazine

Tištěný univerzitní časopis Technické univerzity v Liberci, který dvakrát ročně shrnuje dění na univerzitě a přináší i nová témata. Časopis je česko-anglický. PDF verze jsou uchovávány v tomto archivu.

Od února 2013 do července 2019 vycházel univerzitní časopis pod názvem "T-UNI 360 / Univerzita ze všech úhlů".

Univerzitní časopis jsme od února 2011 do července 2012 vydávali pod názvem T-UNI Retro.

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

tipy redakce

IMG_6167_120_ptts.jpg

O post rektora TUL se ucházejí dva kandidáti

Stávající rektor Miroslav Brzezina a Josef Šedlbauer, vedoucí katedry chemie FP TUL, kandidují na rektora Technické univerzity v Liberci. Předseda akademického senátu vyhlásil kandidáty podle harmonogramu voleb dnes odpoledne.

21. 9. 2021 | Univerzita | 562