Kandidáti na rektora představí své vize 5. října

Oba kandidáti na rektora se akademické obci představí 5. října od 10.40 v aule budovy G. Na rektora Technické univerzity v Liberci kandidují stávající rektor Miroslav Brzezina a Josef Šedlbauer, vedoucí katedry chemie FP TUL.

Představení bude mít dvě části. V prvním bloku dostane každý z kandidátů patnáctiminutový prostor na představení sebe a tezí svého programu. Poté, co promluví oba kandidáti, bude následovat společná diskuse s otázkami z pléna.

V souvislosti s představením kandidátů na rektora akademické obci bude zrušena výuka od 10.40 do 12.15 hodin.

Stručné životopisy a teze volebních programů docenta Brzeziny a profesora Šedlbauera si můžete přečíst na webu Akademického senátu TUL.

K volbám přistoupí senátoři 12. října.

Zvolený rektor povede po jmenování prezidentem republiky Technickou univerzitu v Liberci čtyři roky počínaje 1. únorem 2022.

- ad -

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE