Přijede s námi prezident Pavel oslavit 70 let TUL? A stane se jeho žena Eva členkou naší správní rady?

002.jpg
Sejdeme se na sedmdesátce? Miroslav Brzezina předává prezidentovi republiky dopis s pozvánkou k návštěvě Technické univerzity v Liberci. Foto: Liberecký kraj

Obojí je otevřené a možné. Rektor Miroslav Brzezina návštěvu i členství ve správní radě nabídl Petrovi a Evě Pavlovým při jejich návštěvě Libereckého kraje 26. dubna.

Při návštěvě prezidentského páru v Liberci předal rektor Miroslav Brzezina Petru a Evě Pavlovým srdečné pozvání na univerzitu u příležitosti letošních oslav 70 let od založení TUL. Ty vyvrcholí v září, pozvání pro prezidenta a jeho choť ovšem platí bez ohledu na termín. Paní Evě Pavlové rektor Miroslav Brzezina navíc také nabídl, aby se podílela na chodu a řízení naší univerzity jako členka Správní rady TUL.

Přijede prezidentský pár na podzim na Technickou univerzitu v Liberci a usedne podplukovnice Eva Pavlová po bok hejtmana Libereckého kraje Martina Půty nebo předsedkyně představenstva Preciosa-Lustry Lucie Karlové jako nová členka Správní rady TUL? Nechme se překvapit.

-pir-

Další články v rubrice

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

Loni si velkou pozornost vysloužila přednáška zakladatele a CEO úspěšného start-upu Tanganica Filipa Svárovského.

JobTUL Days no. 2. Rezervujte si termín 6. listopadu 2024

První ročník veletrhu JobTUL Days byl velmi úspěšný, a tak jsme se s chutí pustili do příprav dalšího. V tuto chvíli máme termín a více než čtyři desítky registrovaných firem napříč obory. JobTUL Days budou opět největším veletrhem pracovních...

6. 6. 2024 | Události | 236