Setkání akademické obce TUL – čtvrtek 7. března 2024 od 14:20 v aule

Tématem setkání akademické obce a ostatních zaměstnankyň a zaměstnanců TUL bude bezpečnostní situace a opatření, informace o institucionální akreditaci nebo financování pro další období. Výuka bude v bloku od 14:20 do 15:55 zrušena.

Na setkání akademické obce a ostatních zaměstnanců TUL zvou rektor Miroslav Brzezina a předseda Akademického senátu TUL Vlastimil Hotař. Bodů k prezentaci a k projednání je devět, včetně závěrečné diskuze.

Setkání akademické obce začíná ve čtvrtek 7. března ve 14:20 hodin v aule (3. patro, budova G, Univerzitní nám.).

-red-