Studentský klub bude měsíce mimo provoz. Hlavní relax zóna pro studenty je ve foyer před aulou

IMG_7298 - kopie.JPG
Odpočinek, setkávání, volný čas mezi bloky, učení? Před aulou je pro to všechno prostor

Přestěhovala se i pobočka univerzitní knihovny, tu najdete ve skriptárně u menzy na Husově ulici.

Do studentského klubu v budově E2 se dočasně přestěhovala katedra materiálu fakulty strojní. To proto, že její sídlo v budově F1 by mělo brzy začít procházet rekonstrukcí. Hlavní studentská odpočinková zóna je nově v prostorách před aulou.

Vedení univerzity ještě foyer auly ve 3. patře budovy G vybaví nábytkem tak, aby tu studenti měli vše potřebné pro relax, setkávání nebo učení.

Pobočka univerzitní knihovny, která sídlila v přízemí studentského klubu, se přestěhovala do skriptárny, vedle kartového centra u menzy na Husově ulici.

Rektor Miroslav Brzezina odhaduje, že studentský klub a pobočka univerzitní knihovny v budově E2 se pro studenty otevřou až v průběhu příštího akademického roku, kdy skončí rekonstrukce vnitřních prostor budovy F1, a katedra materiálu se tak bude moci vrátit do svého sídla.

-pir-

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE