Používáme cookies. Z důvodu zkvalitňování potřebujeme vědět, o které články mají návštěvníci zájem.

TUL zve rodiny s dětmi i vytrvalostní běžce na Nature Run

48852452102_3934b3d7e0_b-2.jpg
Čistá radost z pohybu provází každý ročník běhu, který osloví děti i vytrvalce. Foto: Liberec Nature Run

Tři trasy městem i kopcovitou podzimní krajinou čeká na šestnáct set běžců, kteří se v sobotu postaví na start Mattoni Liberec Nature Run 2021. Technická univerzita v Liberci je partnerem závodu. Letos se závod běží už počtvrté.

Mattoni Liberec Nature Run 2021 je součástí populární běžecké série RunCzech. „Zveme všechny zaměstnance i studenty, aby prověřili své běžecké schopnosti nebo podpořili běžce na trati. Závod si užijí jak rodiny s dětmi, tak trénovaní běžci,“ říká projektový manažer závodu Igor Murko.

Kratší, dvanáctikilometrová trasa vede z náměstí Dr. Edvarda Beneše, Lidovými sady kolem ZOO až k žulovému lomu v Ruprechticích a pak se vrací zpět do centra. Start je ve 12 hodin.

Třiadvacetikilometrový závod dovede běžce až k vodní nádrži Bedřichov v Jizerských horách a odtud zpět na liberecké náměstí. Vytrvalci vyběhnou v 11.15 hodin.

„Krátkou, 2,5 kilometrovou trasu městem zvládnou i úplní začátečníci, děti na odrážedlech nebo aktivní senioři. Je to ideální program pro celou rodinu,“ zve Igor Murko.

- ad -

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice

foto_malé2.png

Rozmlouvá s mapami a boduje. Vojtěch Bartoš je sportovcem roku

ROZHOVOR V mapách čte jak v knize nejen při studiu, ale i během své vášně jménem lyžařský orientační běh. A ta Vojtěchu Bartošovi, českému reprezentantu v tomto stále populárnějším sportu a studentu aplikované geografie na fakultě...

30. 3. 2021 | Sport | 938

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce