T-UNI: Online zpravodaj Technické univerzity v Liberci

V den volna, ve středu 13. listopadu, přijměte výzvu k pohybu. Turnaje a aktivity s lektory začínají v hale na Harcově v 10.00 hodin. Končí se až pozdě večer.

Rektorský den, který pro studenty pravidelně pořádá Akademické sportovní centrum spolu s katedrou tělesné výchovy, začne turnaji ve volejbale, fotbale a basketbale. Hrát se bude v hale na Harcově od 10.00 do 15.00 hodin.

Od 16.00 do 21.00 hodin pak můžete v zrcadlovém, spinnigovém nebo jumpingsále vyzkoušet aktivity s lektory. V nabídce je pilates, zumba, power joga, jumping, fitball a další.

Večer v 21:00 hodin opusťte sportovní náčiní a přijďte fandit týmům, které se pustí do dalšího kola Harcovské florbalové ligy.

Ve volných mezičasech jsou v odpoledních až večerních hodinách k dispozici také posilovna, společná sauna nebo masáže.

Sportovní a relaxační aktivity jsou během Rektorského dne zdarma.

Další informace o Rektorském dni sledujte na facebooku nebo na webu katedry tělesné výchovy FP TUL.

-red-

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice


Nejbližší akce

25
01 | 2022
úterý

Den otevřených dveří Fakulty přírodovědně-humanitní a pedagogické TUL_ONLINE!

Své prostory a studijní programy představí zájemcům Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická TUL. KDY: Úterý 25. ledna 2022 Pouze online. Více na facebooku fakulty.

26
01 | 2022
středa

Den otevřených dveří Fakulty mechatroniky, informatiky a mezioborových studií TUL

Své studijní programy, výhody studia a možnosti uplatnění absolventů představí Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií TUL. KDY: středa 26. ledna 2022, 10 hodin KDE: aula, budova G, Univerzitní náměstí 1, Liberec

01
02 | 2022
úterý

Den otevřených dveří Fakulty strojní TUL

Studijní programy, laboratoře nebo studentský závodní tým mohou poznat všichni, kdo dorazí na den otevřených dveří Fakulty strojní TUL. KDY: úterý 1. 2. 2022, od 9.30 hodin KDE: aula budovy G a laboratoře fakulty strojní, Univerzitní náměstí 1,...

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

correct-2.jpg

Jedinečný displej absolventa TUL boduje ve světě. »Vidí« lépe

Firma CREAL absolventa TUL Tomáše Sluky je čtvrtým nejlepším startupem Švýcarska. Úspěch má díky vývoji jedinečného displeje pro zařízení s rozšířenou realitou, v němž může oko zaostřovat jako v reálném světě. Nový displej dává rozšířené realitě...

4. 1. 2022 | Lidé | 645