středa 08. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Kalendář > Speak-dating. Přijďte si popovídat se studenty ze zahraničí

Speak-dating. Přijďte si popovídat se studenty ze zahraničí

24
středa
04 | 2019

Technická univerzita v Liberci, Eurocentrum Liberec a Dům zahraniční spolupráce zvou na akci s názvem „Speak-dating: Teď a tady mluvíme všichni dohromady“.

Přijďte si na pár minut popovídat se studenty ze zahraničí.

od 11.00 do 13.00 na Univerzitním náměstí

Seznámíte se s jejich jazykem, kulturou a příběhem. Vyberte si sami, kdo vám je sympatický a o jakém státu se chcete dozvědět více. Jednoduše si přisedněte a pár minut popovídejte!

Cílem je ukázat jedno z největších pozitiv studia na univerzitách v EU, a tím je podpora setkávání různých kultur z celého světa, čímž se vytváří přátelství, poskytují příležitosti a navazují nové kontakty. 

Na místě budou také připraveny informační materiály k možnostem studia, práce, cestování v EU i mimo ní a o dalších výhodách, které Evropská unie v ČR nabízí. Akce je pořádaná v rámci Evropského týdne mládeže, jehož motto v roce 2019 zní „Demokracie a já“. Připraven bude také diskuzní koutek a zajímavé soutěže.

Sleduj Facebooku.

Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání