úterý 11. květen 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Kalendář > IAESTE Czech Republic pořádá první společný online veletrh iKariéra.cz

IAESTE Czech Republic pořádá první společný online veletrh iKariéra.cz

14
středa
04 | 2021

Zástupci více než 160 firem budou připojeni během virtuálního veletrhu iKariéra.cz, jež startuje ve středu 14. dubna od 9.00 hodin. Jedná se o variantní formu tradičních veletrhů pracovních příležitostí a také náhradou neuskutečněného libereckého veletrhu T-Fórum 2020.

Během virtuální akce dostanou zájemci jedinečnou příležitost získat informace o odborném zaměření a pracovních podmínkách významných zaměstnavatelů. Bude možné debatovat se zástupci firem nejen o pracovních pozicích, ale i o odborných stážích nebo spolupráci při zpracování závěrečného studentského projektu.

Firmy se představí v prostředí virtuálních stánků a bude umožněna komunikace přímo prostřednictvím videokonference nebo korespondenčně, například formou chatu. Firmy také poskytnou průvodní dokumentaci jako grafiku nebo videa, ale třeba i nabídku pracovních pozic.

V rámci doprovodného programu bude možné navštívit několik přednášek od partnerských firem, poslechnout si panelové diskuse se špičkami v daných oborech.

Více informací je možné čerpat na facebookové události Online veletrh iKariéra 2021

Další informace jsou také na facebookové stránce Veletrhu pracovních příležitostí T-Fórum

K veletrhu je přístupná registrace. Není povinná, ale přináší výhody – například možnost přímo nahlédnout do prostředí virtuálního veletrhu, umožní skupinový chat s účastníky veletrhu, videokonferenci nebo chat se zástupci firem.

TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání