Jak efektivně vést tým akademiků? Napoví seminář Leadership v akademické sféře

17
úterý
05 | 2022

Jak efektivně vést tým akademiků v době, kdy rostou nároky i očekávání spojená s vedoucími pozicemi, stejně jako manažerské a byrokratické povinnosti? Odpověď se bude snažit najít seminář Leadership v akademické sféře.

KDY: 17. 5. 2022, 10–14 hodin

KDE: Technická univerzita v Liberci, budova L, zasedací místnost ve 4. patře, Bendlova 1409/7, Liberec

Registrace na emailu: josef.vosmik@genderstudies.cz. Při registraci uvádějte název a termín akce, jméno, pozici na TUL a kontakt.

Seminář je určen pro vedoucí pracovníky a pracovnice všech součástí a úrovní vedení, pro zájemce o další uplatnění ve vedení a managementu, začínající akademiky/čky se zájmem o vedení juniorských skupin.

Lektorkou bude Kateřina Machovcová, expertka a výzkumnice v oblasti pracovních podmínek a leadershipu na vysokých školách.

Po dobu semináře je možné využít hlídaní dětí v Dětském koutku TUL. Více informací k rezervaci na webu.

Seminář připravila Technická univerzita v Liberci v rámci projektu „Na 1 lodi“ ve spolupráci s firmou Gender Studies, o.p.s.

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

Ve školní jídelně baštíme klasiku macande - což je směs fazolí, kukuřice a často i kamenů... pozor na zuby!.jpg

Student ekonomky vede v Tanzanii kurzy o podnikání a start-upech

Do africké země, která podle OSN patří mezi ty nejméně rozvinuté na světě, odletěl Ondřej Linhart loni na podzim. Přerušil své doktorské studium na Ekonomické fakultě TUL, ale své vazby s fakultou nezpřetrhal. Původně měl učit jen na základní a...

13. 5. 2022 | Lidé | 461