Mezinárodní vědecká konference Liberec Economic Forum 2023

05
úterý
09 | 2023

Podniková odolnost a udržitelnost v planetárním věku bude hlavní téma letošní mezinárodní vědecké konference Liberec Economic Forum 2023. Pořádá ji Ekonomická fakulta Technické univerzity v Liberci.

KDY: 5. a 6. září 2023

Na programu konference je tradičně také diskuzní stůl, který proběhne 5. září 2023 v odpoledních hodinách. V tomto roce bude hlavním zaměřením Business Resilience and Sustainability in Planetary Age: Rules of Survival. K účasti na konferenci i u diskuzního stolu se simultánním tlumočením do anglického jazyka jsou srdečně zváni akademičtí pracovníci, studenti, zástupci firem, veřejné správy a široké odborné veřejnosti.

Podmínkou účasti na konferenci i u diskuzního stolu je registrace.

Plenární jednání 5. září 2023 a odborné sekce konference 6. září 2023 budou organizovány v anglickém jazyce. Sborník příspěvků bude zaslán k indexaci do databáze Web of Science.

Na těchto odkazech se můžete podívat na záznamy diskuzních stolů pořádaných Ekonomickou fakultou v posledních dvou letech:

2022: Zelená pro budoucnost

2021: Lidi v DIGI

Více informací naleznete na webu http://lef.tul.cz/, případně se obraťte na organizátory e-mailem: lef@tul.cz.

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

Loni si velkou pozornost vysloužila přednáška zakladatele a CEO úspěšného start-upu Tanganica Filipa Svárovského.

JobTUL Days no. 2. Rezervujte si termín 6. listopadu 2024

První ročník veletrhu JobTUL Days byl velmi úspěšný, a tak jsme se s chutí pustili do příprav dalšího. V tuto chvíli máme termín a více než čtyři desítky registrovaných firem napříč obory. JobTUL Days budou opět největším veletrhem pracovních...

6. 6. 2024 | Události | 169