Otevřená věda, to je návštěvní tour po laboratořích CXI zaměřená na vědu, výzkum a trendy

05
čtvrtek
05 | 2022

Univerzitní ústav CXI otevře dveře všem zájemcům o technologie, inovativní řešení a vývoj během návštěvní tour ve svých laboratořích. Návštěvníci Otevřené vědy se setkají s experty z výzkumných týmů, kteří se věnují robotice, 3D tisku, nanomateriálům nebo fyzikálním dějům.

KDY: ve čtvrtek 5. května od 14 do 17 hodin

KDE:  Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL (CXI), budova  L, Bendlova 1409/7, Liberec

Návštěvníci dne otevřených dveří se seznámí s experty CXI, projdou si vybrané laboratoře a poznají jednotlivé výzkumy a technické vybavení. CXI také představí referenční zakázky a projekty, které na ústavní půdě vznikají ve spolupráci s malými a středními podniky i velkými společnostmi.

Otevřená věda je určena zástupcům soukromých firem, které vyvíjejí technické nebo technologické produkty a služby, studentům a zaměstnancům TUL, kteří chtějí zjistit, co je na CXI nového. A všem, kdo fandí inovacím, jsou podnikaví a mají zájem dozvědět se více o robotice, 3D tisku, nanomateriálech a dalších oborech výzkumu.

Kontaktní osoba: Světlana Trejbalová. Telefon: +420 48535 3095, e-mail: svetlana.trejbalova@tul.cz

Registrace je možná do pondělí 2. května.

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

IMG_5907-2.jpg

Významnou pražskou památku už čistí světlo

Oči tisíců turistů se už nemusejí dívat na nevzhledný zelený biofilm vrostlý do zdiva Malostranské mostecké věže Karlova mostu na levém břehu Vltavy. Zdivo prošlo v zasažených místech důkladnou očistou a dál už se bude čistit samo. Díky slunečním...

25. 3. 2024 | Věda a výzkum | 364