Otevřená věda, to je návštěvní tour po laboratořích CXI zaměřená na vědu, výzkum a trendy

05
čtvrtek
05 | 2022

Univerzitní ústav CXI otevře dveře všem zájemcům o technologie, inovativní řešení a vývoj během návštěvní tour ve svých laboratořích. Návštěvníci Otevřené vědy se setkají s experty z výzkumných týmů, kteří se věnují robotice, 3D tisku, nanomateriálům nebo fyzikálním dějům.

KDY: ve čtvrtek 5. května od 14 do 17 hodin

KDE:  Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace TUL (CXI), budova  L, Bendlova 1409/7, Liberec

Návštěvníci dne otevřených dveří se seznámí s experty CXI, projdou si vybrané laboratoře a poznají jednotlivé výzkumy a technické vybavení. CXI také představí referenční zakázky a projekty, které na ústavní půdě vznikají ve spolupráci s malými a středními podniky i velkými společnostmi.

Otevřená věda je určena zástupcům soukromých firem, které vyvíjejí technické nebo technologické produkty a služby, studentům a zaměstnancům TUL, kteří chtějí zjistit, co je na CXI nového. A všem, kdo fandí inovacím, jsou podnikaví a mají zájem dozvědět se více o robotice, 3D tisku, nanomateriálech a dalších oborech výzkumu.

Kontaktní osoba: Světlana Trejbalová. Telefon: +420 48535 3095, e-mail: svetlana.trejbalova@tul.cz

Registrace je možná do pondělí 2. května.

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce

Loni si velkou pozornost vysloužila přednáška zakladatele a CEO úspěšného start-upu Tanganica Filipa Svárovského.

JobTUL Days no. 2. Rezervujte si termín 6. listopadu 2024

První ročník veletrhu JobTUL Days byl velmi úspěšný, a tak jsme se s chutí pustili do příprav dalšího. V tuto chvíli máme termín a více než čtyři desítky registrovaných firem napříč obory. JobTUL Days budou opět největším veletrhem pracovních...

6. 6. 2024 | Události | 234