úterý 18. únor 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Ilona Csáková hvězdou jubilejního 20. univerzitního plesu. Lístky jsou letos ke koupi jen online

plakat_20-01 – kopie .jpg
Ples se koná v sobotu 28. března od 20.00 hodin v Kulturním domě Liberec. Klasikou programu je TULBand, novinkou bude orchestr Vladimíra Jánského i prodej lístků pouze online.

Večer zahájí univerzitní TULBand, který vystřídá letos nově taneční orchestr Vladimíra Jánského. Program obohatí vystoupení profesionální tanečnice, absolventky TUL Veroniky Lálové známé z taneční soutěže StarDance,“ říká za organizátory Daniel Šimek ze Studentské unie TUL.

Exkluzivním hostem jubilejního plesu bude zpěvačka Ilona Csáková a pro vytrvalce bude až do ranních hodin hrát DJ Pavel Baláž.

Vstupenky jsou letos pouze online v síti SMS ticket a můžete je za 350 korun kupovat již dnes přes odkaz zde.

-pir-