úterý 11. květen 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Ceny Young Architect Award 2020. Rektor TUL udělil cenu za školní práci zaměřenou na rekonstrukci chátrajících lázní v Bratislavě

Ceny Young Architect Award 2020. Rektor TUL udělil cenu za školní práci zaměřenou na rekonstrukci chátrajících lázní v Bratislavě

Kúpele Grössling v Bratislave, návrh a vizualiace Lucia Gažiová

Nejprestižnější tuzemská soutěžní přehlídka pro studenty a architekty do 33 let zná své vítěze. Pro finále porota vybrala 11 prací, které se letos zaměřily na téma Architektura a krajina ve městě. Cenu rektora TUL za školní práci získala studentka architektury z ČVUT Lucia Gažiová.

Součástí Ceny rektora TUL za školní práci je také finanční odměna 10.000 Kč. Cenu předal studentce rektor Miroslav Brzezina na slavnostním vyhlášení vítězů včera večer v Centru architektury a městského plánování CAMP v Praze. Ve své práci se Lucia Gažiová zaměřila na návrh nové podoby chátrajících lázní Grössling v centru Bratislavy na břehu Dunaje.

Titul CEMEX Young Architect Award si včera odnesla Ludmila Haluzíková také z Fakulty architektury ČVUT, Cenu Architekta Josefa Hlávky získala Anna Svobodová z AMU v Praze, Cena rektora ČVUT za školní práci připadla Elišce Olšanské, opět z FA ČVUT, Cenu ministra životního prostředí si odnesl Lukáš Drda z Politecnico di Torino a Cenu hlavního partnera YIT získali Jakub Kender a Hugo Marek z AMU v Praze.

Všechny projekty mladých architektů budou již tradičně vystaveny na veletrhu FOR ARCH od 22.–26. září na výstavišti v pražských Letňanech.

-pir-

24.09. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání