Fashion show v centru Liberce to slušelo

Katedra designu fakulty textilní slaví letos 25 let a nechce slavit jen v uzavřené společnosti univerzity. Studenti a absolventi katedry se vydali do centra Liberce. V obchodním centru LBC uspořádali včera Fashion show.

Své semestrální práce včera v LBC představili studenti prvních a druhých ročníků Textilního a oděvního návrhářství. Módní přehlídka nabídla také několik modelů od absolventů katedry z řad třetích ročníků.

Módní přehlídka se konala za provozu jídelny v patře obchodního centra LBC v srdci Liberce a měla punc překvapení.

Mnozí z osazenstva jídelních stolů přišli na přehlídku cíleně, jiní byli během toho, co se občerstvovali, překvapeni.

Naši návrháři umí i po 25 letech překvapit dobrým nápadem a to je dobrá zpráva. Jejich Fashion show to v neotřelém prostoru slušelo. Podívejte se na snímky.

-pir-