pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Kultura > Bakalaureáty tentokrát v Galerii N

Bakalaureáty tentokrát v Galerii N

IMG_9058.JPG
Bakalaureáty vyšly ven

Tradiční přehlídka studentské designérské tvorby se koná netradičně v univerzitní Galerii N v Jablonci nad Nisou. Studenti katedry designu se svými pedagogy zahájili výstavu včera módní přehlídkou.

V Galerii N v těsném sousedství jabloneckého divadla můžete vidět práce studentů textilního a oděvního ateliéru a práce sklářského a šperkařského ateliéru.

Přehlídka závěrečných studentských prací se koná netradičně v jablonecké galerii, protože interiér Severočeského muzea v Liberci, které ji hostilo pravidelně od roku 1995, prochází rozsáhlou rekonstrukcí.

Změna prostředí mladé tvůrce inspirovala – trasu přehlídkového mola vedli oběma podlažími galerie a vyvedli ho až do exteriéru před budovu, což Bakalaureátům slušelo.

Studentské práce můžete v Galerii N vidět do 9. června 2018.

-pir-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání