Bakalaureáty tentokrát v Galerii N

IMG_9058.JPG
Bakalaureáty vyšly ven

Tradiční přehlídka studentské designérské tvorby se koná netradičně v univerzitní Galerii N v Jablonci nad Nisou. Studenti katedry designu se svými pedagogy zahájili výstavu včera módní přehlídkou.

V Galerii N v těsném sousedství jabloneckého divadla můžete vidět práce studentů textilního a oděvního ateliéru a práce sklářského a šperkařského ateliéru.

Přehlídka závěrečných studentských prací se koná netradičně v jablonecké galerii, protože interiér Severočeského muzea v Liberci, které ji hostilo pravidelně od roku 1995, prochází rozsáhlou rekonstrukcí.

Změna prostředí mladé tvůrce inspirovala – trasu přehlídkového mola vedli oběma podlažími galerie a vyvedli ho až do exteriéru před budovu, což Bakalaureátům slušelo.

Studentské práce můžete v Galerii N vidět do 9. června 2018.

-pir-

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE

Další články v rubrice

Husak Quartet: Martin Husák, Matěj Kovanda a Radek Blahuš servíroval koktejl světových hitů i notnou porci humoru. Foto: Jaroslav Tomášek

Koncert Husak Quartet: zážitek plný hitů a vtipu

Koho by napadlo, že smyčcový Husak Qartet složený ze tří hudebníků vyčerpal humor už ve svém názvu, ten by se zmýlil. Hudebníci, kteří v úterý vystoupili v univerzitní aule v rámci tradičního koncertu k připomínce událostí 17. listopadu, zcela...

16. 11. 2022 | Kultura | 258

Zůstaň v kontaktu s univerzitou

T-UNI Univerzitní časopis /
University Magazine

Nepřehlédněte
tipy redakce