pondělí 18. leden 2021   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Lidé > T-UNI přeje do nového roku čtenářům co nejméně zpráv o zrušených akcích a zavřených učebnách

P0004457-2.jpg
T-UNI přeje čtenářům v novém roce čistou hlavu a čistý vzduch. Foto: Adam Pluhař, TUL

Milí čtenáři,

rok se chýlí ke konci a víc textů už se na naše stránky nevejde. Letos jsme jich z univerzitního dění přinesli 195 a mnohonásobně víc fotografií. Je pravda, že se velká část z našich článků točila kolem jednoho tématu. Tak nám i vám v novém roce přejeme, aby těch s virovou tematikou bylo co nejméně. Pokud možno, žádný. Přejeme vám také, ať má vaše konání v novém roce silné stopy úspěchu, radosti a zdraví!

PF 2021

Adam Pluhař

Radek Pirkl

24.09. 2020

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!