pátek 10. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Volnou technikou nejen s techniky

Volnou technikou nejen s techniky

1280px-1966-01_-_Foto_Dalmas.jpg
Univerzitní běh přes Jizerské hory má dlouhou (černobílou) tradici. Foto: Dalmas/Wikimedia Commons

Tradiční běžkařský přejezd Jizerských hor pořádá v sobotu 23. února fakulta mechatroniky. Trasa povede z Harrachova přes obce Orle a Jizerka do Bedřichova.

„Je předpokládáno poklidné tempo a švitořivá nálada. Není se tedy třeba obávat vyčerpání,“ říká organizátor tradičního běhu Lubomír Slavík a trochu to tím naší redakci takříkajíc zavařil. Nevíme, zda pozvánka na tento běh patří právoplatně do rubriky "Sport".

Pro jistotu pro výkonově naladěné kolegy organizátoři dodávají, že běh není součástí seriálu Ski Classics, takže kdo nezajel dobrý výsledek na nedávné Jizerské 50 nebo nemůže v úvodu března startovat na legendárním Vasově běhu ve Švédsku, body o příštím víkendu v Harrachově nenažene.

Výhodou je, že na techniku nikdo hledět nebude a trať je možné zdolat i s dopomocí. Třeba rodiny nebo přátel.

„Vítáni jsou nejen studenti a zaměstnanci Technické univerzity v Liberci, ale i další spřízněné duše,“ podotýká Lubomír Slavík.

Pokud máte zájem o skupinovou jízdenku, sraz je v 8:20 na libereckém vlakovém nádraží. Pro účastníky je na chatě Pyramida v obci Jizerka zajištěn salónek na oběd.

Bližší informace podá Lubomír Slavík na mailu: lubomir.slavik@tul.cz nebo na lince 3142.

Ta ať to frčí!

-red-

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání