sobota 21. září 2019   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Máš šanci reprezentovat TULku na univerziádě

Máš šanci reprezentovat TULku na univerziádě

WUC_01-08-2018_2dio_Jan_Mastrovic-13.jpg
Skoč do toho! Zdroj: ČAUS/Jan Mastrovic

Vyber si tým, nebo můžeš startovat sám za sebe. Domácí letní akademické hry se konají koncem června v Brně, hlásit se na ně můžeš právě teď.

Z kolektivních sportů je v nabídce pro muže i ženy například: basketbal, házená, florbal nebo beach. Pro ženy softbal a pro muže nohejbal.

V individuálních disciplínách je to: aerobik, karate, kuželky, squash, tenis, vzpírání ad.

Celou nabídku i s kontakty na garanty jednotlivých sportů najdete na webu katedry tělesné výchovy zde.

18. ročník Českých akademických her se koná ve dnech 23.–28. června v Brně pod hlavičkou České asociace univerzitního sportu, organizačně se jich ujme VUT Brno.

Přihlášky se otvírají v pátek 12. dubna 2019.

-red-

Možná Vás bude zajímat