Využijte přes léto tenisové kurty. Pro zaměstnance jsou zdarma, studenti platí polovinu

IMG_8763 - kopie.JPG
Zvedněte syna nebo dceru z prázdninového gauče!

V červenci a srpnu si mohou zaměstnanci naší školy zdarma zahrát tenis na antukových kurtech v těsném sousedství harcovských kolejí. K dispozici jsou ve všední dny od 8.00 do 20.00 hodin a v sobotu do 16.00 hodin.

Zaměstnanci (i bývalí) univerzity mají vstup na kurty zdarma a mohou si jako spoluhráče vzít kohokoliv mimo okruh univerzity. Dobrá příležitost, jak si zahrát třeba s někým z rodiny.

Studenti zaplatí 50 Kč za hodinu na kurtech.

Termín si rezervujte přes telefon: 724 548 720.

Kurty jsou vybaveny zázemím se sprchami a šatnou a mají vlastní parkoviště. Najdete je v ulici Na Hrázi, nad studentskými kolejemi na Harcově.

-pir-