středa 12. srpen 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Tenisové kurty lákají ke hře 12 hodin denně. Zaměstnanci TUL nemusí platit

Tenisové kurty lákají ke hře 12 hodin denně. Zaměstnanci TUL nemusí platit

IMG_8763 - kopie-2.jpg
Antukové kurty TUL mají otevřeno od pondělí do neděle vždy od 8.00 do 20.00 hodin.

Zdarma protáhnout tělo, vytlouct stres a užít si zábavu při tenise mohou během prázdnin všichni zaměstnanci TUL na antukových kurtech naší univerzity. Teď o prázdninách mají kurty otevřeno denně od 8.00 do 20.00 hodin.

„Tento týden je na kurtech od devíti do šestnácti hodin tenisová škola. Mají dva kurty, třetí kurt je ale vždy volný. Kurty je lepší rezervovat dopředu i v jiných dnech, lidé teď hrají hodně,“ upozornila recepční akademického sportovního centra KTV FP TUL Jaroslava Barnetová.

Telefonní číslo pro rezervaci kurtů je: 724 548 720.

Hodina hraní na kurtu stojí 100 korun. Zaměstnanci TUL mají polovinu kurtu zdarma. Takže pokud vezmou například někoho z rodiny, druhý hráč zaplatí jen 50 korun. Studenti platí za polovinu kurtu 25 korun.

V zázemí kurtů jsou sprchy se šatnou. Sportoviště má i vlastní parkoviště.

Kurty najdete v ulici Na Hrázi, nad studentskými kolejemi na Harcově. Pro snazší orientaci se můžete podívat na mapu.

- ad -

28.02. 2020

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!