středa 08. červenec 2020   |   O nás   |   RSS   |   Mapa stránek   |   Přihlásit se   |   Kontakt
Úvod > Rubriky > Sport > Sportovcem roku TUL je Milan Myšík

Sportovcem roku TUL je Milan Myšík

Milan Myšík si jde pro ocenění Sportovec roku TUL 2017.jpg
Milan Myšík si jde pro ocenění Sportovec roku TUL 2017

Na Sportovním plese Technické univerzity v Liberci byl v sobotu 24. února vyhlášen Sportovec roku naší univerzity pro rok 2017.

Členové katedry tělesné výchovy zvolili za nejlepšího sportovce uplynulého roku Milana Myšíka, který závodí na kole v disciplíně enduro.

Milan Myšík (*1993, Benešov nad Ploučnicí), student 5. ročníku rekreologie na FP TUL, loni obsadil 4. místo na závodě Cardrona Enduro / Nový Zéland, 3. místo na Central European Enduro series, 2. místo na MČR, získal také ocenění druhý nejlepší Čech ve Světovém poháru a 1. místo v závodě Marosana End Of The Season – Japan Downhil.

„Gratulujeme Milanovi k zisku tohoto ocenění a přejeme mu mnoho úspěchů i v nadcházejícím roce,“ dodává za organizátory plesu a ankety, společnost LifeFactory, Petr Chvojka.

Ke gratulaci se přidává i redakce T-UNI.

-red-

Foto: LifeFactory

28.02. 2020

KORONAVIRUS – OPATŘENÍ A NAŘÍZENÍ

!!! Vedení školy aktualizuje opatření a nařízení v souvislosti s pandemií koronaviru. AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA WEBU ŠKOLY ZDE !!!

Další články v rubrice

Diskutujte

Diskuse je otevřena pouze pro přihlášené. Přihlásit se
Tuni360v15-www
 
 
 
 
 
TUL
www.facebook.com/TUL.cz
www.youtube.com/user/TULiberec
Universitas
Český rozhlas sever

Stránky T-UNI vznikly za podpory projektu Copernic, reg. č. CZ.1.07/2.4.00/31.0059, který je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

ESF - Investice do vzdělání